Finał Powiatu Bialskiego w Koszykówce Chłopców * Igrzyska Młodzieży Szkolnej*

Finał Powiatu Bialskiego w Koszykówce Chłopców- Igrzyska Młodzieży Szkolnej został przeprowadzony w dniu 26.02.2018 r.o  godz. 10.00 w  hali Gimnazjum w Konstantynowie

System gier: podział na pary, gry na krzyż, 4 x 6 minut

Kolejność rozgrywanych spotkań:

Gimnazjum w  Konstantynowie    – Gimnazjum Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim     30:9

Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu   – Gimnazjum w  Łomazach                        25:21

mecz o III miejsce

Gimnazjum Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim – Gimnazjum w  Łomazach                  14:24

mecz o I miejsce

Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu – Gimnazjum w  Konstantynowie              12:40

Kolejność miejsc:

I miejsce  Gm. Konstantynów              – opiekun Piotr Woźniak

II  miejsce       Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu               – opiekun Artur Wiśniewski

III miejsce      Gimnazjum w  Łomazach                          – opiekun Marek Prokopiuk

IV  miejsce     Gimnazjum Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim – opiekun Kamil Korniluk

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do rejonu otrzymała drużyna chłopców z Gimnazjum w Konstantynowie w składzie: Sebastian Andrzejuk, Jakub Bucki, Jakub Ławecki, Filip Pożarowszczyk, Jakub Pożarowszczyk, Piotr Sadecki, Cezary Stańczuk -Zarzycki, Kacper Trochonowicz, Szymon Zalewski. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Finał Rejonu odbędzie się w dniu 15.03.2018 r. o godz. 10.00 w hali Szkoły Podstawowej Nr 9  w Białej Podlaskiej ul. Zygmunta Augusta 2.

Zapisy do zawodów obowiązkowo przez platformę System Rejestracji Szkół gdzie znajdują się adresy obiektów.

Przypominamy o obowiązku posiadania listy imiennej zawodników podpisanej przez Dyrektora Szkoły, aktualnej legitymacji szkolnej, kserokopii wpłaty składki członkowskiej.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Gimnazjum w Konstantynowie oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Zofia Krojec