Finał Powiatu Bialskiego w Mini Piłce Ręcznej Chłopców *Igrzyska Dzieci*

Finał Powiatu Bialskiego w mini piłce ręcznej chłopców w ramach  Igrzysk Dzieci został przeprowadzony w dniu 27.02.2019r. o godz. 10.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Terespolu.

System gier: po eliminacjach między-gminnych, cztery zespoły rozegrało finał powiatu, podział na pary gry na krzyż 2 x 10 minut.

Kolejność rozgrywanych spotkań:

Szkoła Podstawowa w Łomazach  – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Międzyrzecu Podl.    3:6

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Terespolu  – Szkoła Podstawowa w Sworach                      4:2

mecz o III miejsce

Szkoła Podstawowa w Łomazach – Szkoła Podstawowa w Sworach                               3:10

mecz o I miejsce

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Międzyrzecu Podl – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Terespolu    3:4

Kolejność miejsc:

I miejsce         Szkoła Podstawowa Nr 1 w Terespolu                     – opiekun Grzegorz Machnowski

II  miejsce          Szkoła Podstawowa Nr 2 w Międzyrzecu Podl.      – opiekun Zbigniew Wasąg

III miejsce         Szkoła Podstawowa w Sworach                               – opiekun Wojciech Chwedoruk

IV miejsce         Szkoła Podstawowa w Łomazach                            – opiekun Ireneusz Korszeń

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do rejonu otrzymała drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Terespolu w składzie: Chiluk Kamil, Jaszczyk Arek, Kubicki Marcel, Leonienko Szymon, Lesik Mikołaj, Machnowski Kacper, Pastuszuk Mateusz, Terpiłowski Patryk, Uss Damian, Wawryszuk Jakub, Zasiuk Jakub. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Finał rejonu odbędzie się w dniu 28.03.2019r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej Nr 3 w Białej Podlaskiej ul. Sportowa 7.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 1 w Terespolu oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Stanisław Polaczuk