Finał Powiatu Bialskiego w Mini siatkówce chłopców„4” * Igrzyska Dzieci*

Finał Powiatu Bialskiego w Mini siatkówce chłopców„4” * Igrzyska Dzieci*, został przeprowadzony w dniu 01.03.2018 r. o godz. 10.00 w hali SP Nr3 w Międzyrzecu Podlaskim.
System gier:  każdy z każdym do 2 wygranych setów (25 pkt).

kolejność rozgrywanych spotkań:

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim      – Szkoła Podstawowa w Łomazach                          2:0       (25:3, 25:4)

Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim                      – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim    0:2       (8:25, 8:25)

Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim                       – Szkoła Podstawowa w Łomazach                            2:0       (25:9, 25:11)

końcowa kolejność miejsc:

I miejsce  Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim – opiekun Wojciech Więćkowski

II miejsce Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim                       – opiekun Jarosław Hryciuk

III miejsce Szkoła Podstawowa w Łomazach                                      – opiekun Artur Romaniuk

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego otrzymała drużyna chłopców z SP Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim oraz wywalczyła awans do rejonu w składzie: Bartłomiej Chilicki, Gabriel Wieczorek, Dominik Jakubowicz, Maciej Kiereczyński, Oliwier Nowik, Sebastian Olszewski, Jakub Romaniuk, Kacper Sadłoń, Maciej Woliński. Kacper Roszkowski, Samuel Kot,

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Finał rejonu zaplanowany jest w dniu 15.03.2018 r.  o godz.10.00 – hala SP Nr 6 w Białej Podlaskiej, ul. Leszczynowa 16.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.