Finał Powiatu Bialskiego w Siatkówce Chłopców * Igrzyska Młodzieży Szkolnej*,

W dniu 15.01.2019r. o godz. 10.00 w  hali sportowej Gimnazjum Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim przeprowadzono finał powiatu bialskiego w siatkówce chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
System gier: podział na pary na krzyż (do 2 wygranych setów, set 25 pkt).

kolejność rozgrywanych spotkań:

Gimnazjum w Kodniu      – Gimnazjum Nr 3 w Międzyrzec Podlaskim                0:2       (5:25, 12:25)

Zespól Szkół w Łomazach     – Szkoła Podstawowa w Konstantynowie                0:2       (20:25, 15:25)

mecz o III miejsce

Zespół Szkół w Łomazach     – Gimnazjum w Kodniu   1:2       (8:25, 25:23, 6:15)

Mecz o I miejsce

Szkoła Podstawowa w Konstantynowie – Gimnazjum Nr 3 Międzyrzec Podlaski       0:2       (5:25, 5:25)

końcowa kolejność miejsc:

I miejsce   Gimnazjum Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim – opiekun Sylwester Oksiejuk

II miejsce  Szkoła Podstawowa w Konstantynowie – opiekun Piotr Woźniak

III miejsce Gimnazjum w Kodniu – opiekun Piotr Drobczuk

IV miejsce Zespół Szkół w Łomazach – opiekun Marek Prokopiuk

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do rejonu otrzymała drużyna chłopców z Gimnazjum Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim w składzie: Igor Chmielewski, Szymon Gruszczyński, Piotr Małachwiejczyk, Bartosz Marciniuk, Michał Nowosz, Piotr Pepa, Łukasz Szabaciuk, Kajetan Trebnio, Jakub Wieczorek, Szymon Żuk.  Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Finał Rejonu odbędzie się w dniu 01.03.2019r godz.10.00 w Szkole Podstawowej Nr 6 Biała Podlaska, ul. Leszczynowa 16.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje dyrekcji Gimnazjum  Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.