Finał Powiatu Bialskiego w Siatkówce Chłopców * Igrzyska Młodzieży Szkolnej*,

Finał Powiatu Bialskiego w Siatkówce Chłopców * Igrzyska Młodzieży Szkolnej* przeprowadzono w dniu 18.02.2020r. o godz. 10.00 w hali Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim.

System gier:– podział na pary,  gry na krzyż  (do 2 wygranych setów, (set 25 pkt).

kolejność rozgrywanych spotkań:

Szkoła Podstawowa w Sosnówce     – Szkoła Podstawowa w Kodniu                              0:2       (12:25, 12:25)

Szkoła Podstawowa w  Janowie Podl.- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podl.  0:2       (11:25, 4:25)

mecz o III miejsce

Szkoła Podstawowa w Sosnówce     – Szkoła Podstawowa w Janowie Podl.        0:2       (6:25, 11:25)

Mecz o I miejsce

Szkoła Podstawowa w Kodniu – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podl             0:2       (14:25, 18:25)

końcowa kolejność miejsc:

I miejsce   Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podl  – opiekun Marian Mikołajczuk

II miejsce  Szkoła Podstawowa w Kodniu                               – opiekun Piotr Drobczuk

III miejsce Szkoła Podstawowa w Janowie Podl.                    – opiekun Jarosław Hryciuk

IV miejsce Szkoła Podstawowa w Sosnówce                          – opiekun Anna Bendziuk

Puchar Starosty Powiatu Bialskiego, oraz awans do rejonu otrzymała drużyna chłopców  ze  Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim w składzie: Jakubowicz Dominik, Milewski Michał, Nowik Oliwier, Olszewski Sebastian, Romaniuk Jakub, Roszkowski Kacper, Tomczak Szymon, Wieczorek Gabriel, Woliński Maciej. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Finał Rejonu zaplanowany jest w dniu 05.03.2020r o godz.10.00 w Szkole Podstawowej  Nr 6 w Białej Podlaskiej.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej  Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Stanisław Polaczuk