Finał Powiatu Bialskiego w Siatkówce Chłopców * Licealiada*

Finał Powiatu Bialskiego w Siatkówce Chłopców * Licealiada* odbył się  w dniu 05.03.2018 r. o godz. 10.00 w hali LO w Międzyrzec Podlaski.

System gier:  podział na grupy w grupach każdy z każdym do 2 wygranych setów (25 pkt).

Grupa I
Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach
Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim
Zespół Szkół Ekonomicznych w  Międzyrzecu Podlaskim

Grupa II
Zespół Szkół w Małaszewiczach
Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podlaskim

kolejność rozgrywanych spotkań

Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach  – Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim                                             0:2       (12:25, 14:25)

Zespół Szkół w Małaszewiczach – Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podlaskim                                                                  0:2      ( 13:25, 12:25)

Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach – Zespół Szkół Ekonomicznych w  Międzyrzecu Podlaskim                                             0:2       (17:25, 13:25)

Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim – Zespół Szkół Ekonomicznych w  Międzyrzecu Podlaskim        2:0       (25:19, 25:18)

mecz o III miejsce

Zespół Szkół w Małaszewiczach –  Zespół Szkół Ekonomicznych w  Międzyrzecu Podlaskim                                     2:1       (41:43, 25:16, 15:11)

mecz o I miejsce

Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podlaskim – Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim       2:0       (25:19, 25:16)

końcowa kolejność miejsc:

I  miejsce Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podlaskim  – opiekun Jolanta Czapińska

II miejsce  Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim  – opiekun Agnieszka Czerniak

III miejsce Zespół Szkół w Małaszewiczach – opiekun Tomasz Kuć

IV miejsce Zespół Szkół Ekonomicznych w  Międzyrzecu Podlaskim – opiekun Justyna Cap

V miejsce Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach – opiekun Tomasz Jung

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego otrzymała drużyna chłopców z LO w Międzyrzecu Podlaskim oraz wywalczyła awans do rejonu w składzie: Daniel Baj, Michał Bogucki, Jakub Jarosz, Damian Jurkowski, Igor Kowalski, Maciej Oleksiuk, Bartosz Szabaciuk, Piotr Szabaciuk, Daniel Wojtasiński.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Finał rejonu odbędzie się w dniu 07.03.2018 r.  o godz.10.00 w hali IV LO w Białej Podlaskiej, ul. Akademicka 8.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Liceum Ogólnokształcącego im. gen Wł. Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.