Folklor taneczny Podlasia w edukacji

W związku z Rokiem Kultury Ludowej w Powiecie Bialskim zachęcamy nauczycieli i dzieci do wzięcia udziału w przedsięwzięciach organizowanych przez Zespół Pieśni i Tańca „Podlasie” we współpracy z Zakładem Tańca, Akademii Wychowania Fizycznego Filii w Białej Podlaskiej. Są to warsztaty/ szkolenia taneczne dla nauczycieli (14-15 września lub 16-18 września br. zgłoszenia do 12 września br.), warsztaty dla dzieci i młodzieży z udziałem instruktorów i tancerzy ZPiT”Podlasie (wrzesień – październik) oraz Festiwal Tańców Podlaskich „Korobeczka” (23 października br.).

Przedsięwzięcia są dofinansowanie z programu EtnoPolska Narodowego Centrum Kultury w ramach projektu Festiwal Tradycyjnych Tańców i Zabaw Podlaskich „Korobeczka”.

Szczegóły na stronie: www.zpitpodlasie.com/projekt-etnopolska-2019