II Turniej Halowej Piłki Nożnej Ligi Obrony Kraju w Drelowie

29 stycznia w hali sportowej w Drelowie odbył się II Turniej Halowej Piłki Nożnej Ligi Obrony Kraju w Drelowie o puchar Starosty Bialskiego Mariusza Filipiuka. Zawody rozpoczął Prezes Ligi Obrony Kraju w Drelowie Grzegorz Panasiuk przy obecności Starosty bialskiego Mariusza Filipuka. Starosta przywitał wszystkie drużyny, które zgłosiły się do rozgrywek, życząc bezpiecznych zawodów w duchu gry fair play. Gratulował inicjatywy Ligi Obrony Kraju w Drelowie, której sam był wieloletnim Prezesem. Zawody prowadził sędzia klasy okręgowej Arkadiusz Nestorowicz.
Zwycięzcami II Turnieju Halowej Piłki Nożnej i zdobywcami pucharu została drużyna „To Tylko Oni”, II miejsce zajęła drużyna RKS Szachy, a III drużyna z Drelowa. Najlepszym strzelcem turnieju został Kacper Chudowolski, a najlepszym bramkarzem Tomasz Sawczuk.