Inauguracja z udziałem starosty w wisznickim liceum

Uczniowie i nauczyciele rozpoczęli rok szkolny 2016/2017. Inauguracje 1 września odbyły się także w szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Bialski. Jedną z takich uroczystości swoją obecnością zaszczycił starosta bialski Mariusz Filipiuk. Mowa tu o inauguracji w Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Zawadzkiego w Wisznicach. Okazją ku temu było również to, że od 1 września nowym dyrektorem w tej szkole został Piotr Osipiuk, zastępując na tym stanowisku Monikę Władyczuk – Pakułę, która szkołą w Wisznicach kierowała od 9 lat. Nie mogło zabraknąć kwiatów, ciepłych słów i życzeń od rady pedagogicznej i uczniów oraz zaproszonych gości tak nowemu, jak i ustępującemu dyrektorowi.

Podczas inauguracji głos zabrał także starosta bialski, który złożył podziękowania Monice Władyczuk-Pakule za wieloletnią pracę na rzecz oświaty w powiecie bialskim oraz złożył życzenia nowemu dyrektorowi, by szkole z 70-letnią tradycją służył swoim doświadczeniem i pracą. Złożył także życzenia sukcesów młodzieży rozpoczynającej rok szkolny.

Na inauguracji przedstawiono wszystkich nauczycieli uczących w liceum oraz odbył się krótki apel.