Krajowa Izba Gospodarcza oraz Instytut ADN sp. z o.o. sp. k. zapraszają Przedsiębiorców do udziału w projekcie Akademia GOZ

Szanowni Państwo,

Krajowa Izba Gospodarcza oraz Instytut ADN sp. z o.o. sp. k. zapraszają Przedsiębiorców do udziału w projekcie Akademia GOZ, o numerze FERS.01.03-IP.09-0086/23.

Projekt realizowany jest w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).

Zależy nam na szerokim dotarciu do Przedsiębiorców z Państwa regionu. Gospodarka o obiegu zamkniętym (GOZ) oraz gospodarka niskoemisyjna są odpowiedzią na wymogi stawiane przez Unię Europejską, ale przede wszystkim to sposób na zrównoważony rozwój i dobry wizerunek firm.

Tematyka GOZ jest jeszcze mało rozpowszechniona. Przedsiębiorcy często nie zdają sobie sprawy z nadchodzących zmian, a dzięki naszemu projektowi mogą przygotować się do zielonej transformacji w 100% bezpłatnie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej projektu Akademia GOZ https://akademiagoz.com.pl/

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie w rozpowszechnieniu informacji o Projekcje. Ponownie zwracamy się z prośbą o poinformowanie Przedsiębiorców za pośrednictwem Państwa strony internetowej lub innych kanałów komunikacji o spotkaniu informacyjnym.

W załączniku przesyłamy zaproszenie na spotkanie on-line dotyczące projektu z aktywnym hiperłączem oraz kilka słów o GOZ.

KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO SPOTKANIA 13.06.2024 o godzinie 10:00

W przypadku pytań lub potrzeby innego formatu przesłanych plików zapraszamy do kontaktu.

Z poważaniem,

Zespół projektu „Akademia GOZ”

ul. Prosta 69 | 00-838 Warszawa
tel. +48 22 162 79 60 | 517 147 786

akademiagoz@adn.pl | www.akademiagoz.com.pl

Scroll to Top