Krzyże dla członków Oddziału Związku Dzieci Wojny w Białej Podlaskiej

Starosta bialski Mariusz Filipiuk odznaczył rubinowymi krzyżami za wybitne zasługi dla Stowarzyszenia Dzieci Wojny działaczy oddziału bialskiego tego związku. 16 sierpnia z rąk starosty krzyże przyjęli: prezes oddziału, a jednocześnie członek Zarządu Głównego Zdzisław Greń, skarbnik oddziału Jadwiga Drygulska, sekretarz Wiesław Łuć, członkowie Henryk Skrabulski oraz Kazimierz Olszewski. Wnioskodawcami byli prezes Federacji Krajowego Związku Dzieci Wojny w Gorzowie Wielkopolskim Augustyn Wiernicki oraz prezes Zarządu Głównego w Myśliborzu Stanisław Guza. Starosta w krótkim wystąpieniu pogratulował wszystkim odznaczonym i życzył wielu jeszcze lat działalności związku w dobrym zdrowiu jego członków. Zapewnił również o dalszej współpracy.