„Mój Smartfon, Mój Mały Świat – Klikam z Głową”

“ Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Białej Podlaskiej informuje, że Urząd Komunikacji Elektronicznej w Lublinie będzie prowadził w roku 2017 kampanię  „Mój Smartfon, Mój Mały Świat – Klikam z Głową” skierowaną do Dzieci w wieku szkolnym (Urząd napomknął, iż głównie chodzi o dzieci z klas 4-6 szkoły podstawowej).  Kampania ma formę spotkań, podczas których przedstawiane są  najważniejsze informacje dotyczące, szeroko rozumianego, bezpieczeństwa w sieci. Następnie wyświetlana jest bajka uzupełniona krótką pogadanką. Na zakończenie rozdawane są broszury informacyjne. Wizyta jest bezpłatna.

Z uwagi na powyższe, informuję o możliwości zorganizowania takiego spotkania z uczniami w Państwa szkole, celem przekazania im podstawowych wiadomości z w/w zakresu.

Jeżeli propozycja spotka się z Państwa aprobatą, proszę zainteresowane jednostki o kontakt:

Ewa Tymoszuk, Powiatowy Rzecznik Konsumentów
tel. 83 351-13-67, email:
prk@powiatbialski.pl
Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej