Nocny Rajd Rowerowy Pogranicza – Sławatycze

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Gmina Sławatycze, Gminny Ośrodek Kultury zaprosili wszystkich miłośników jazdy na rowerze na „Rajd Pogranicza”, który miał miejsce 2 lipca 2022 r.

Blisko 40 osób na rowerach nocą przemierzało miejscowości gminy Sławatycze. Trasa liczyła ok. 24 km przez sześć miejscowości gminy: Sławatycze – Krzywowólka – Jabłeczna – Nowosiółki – Mościce Dolne – Liszna – Sławatycze. Był to czas dla mieszkańców gminy, miłośników jazdy rowerem oraz gości, którzy mieli okazję spędzić aktywnie czas oraz wypocząć przy nadbużańskiej przyrodzie.

Rajd zakończony został wspólnym spotkaniem przy altanie nad Bugiem, gdzie czekało ognisko z kiełbaskami. Na miejscu każdy z uczestników mógł wziąć udział w losowaniu nagród.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej za materiały promocyjne, opaski odblaskowe oraz kamizelki ostrzegawcze.

Patronat medialny i prasowy sprawował:  Radiobiper,  Biper TV, Katolickie Radio Podlasia, Podlasie 24 oraz Gościniec Bialski.

Impreza organizowana była przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej.

Materiał: GOK Sławatycze