W dniu 16.12.2023 r. w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się Otwarte Mistrzostwa Międzyrzeca Podlaskiego Dzieci i Młodzików w Taekwondo Olimpijskim. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach sprawnościowych na które składały się z pokonania toru przeszkód z zaprezentowaniem technik taekwondo, wykonanie kopnięć na czas  w przyrząd treningowy na przemian. Oraz w konkurencji Walki.

Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w 4 kategoriach wiekowych a także pod względem zaawansowania technicznego. Zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach i kategoriach otrzymali statuetki a pozostali uczestnicy dyplomy. Wybrano także najlepszą zawodniczkę zawodów którą została Liliana Stefaniuk i najlepszego zawodnika którym został Piotr Horbowiec. Na zawodach byli obecni zaproszeni goście Wicestarosta Bialski Janusz Skólimowski oraz W-c Burmistrz Miasta Międzyrzec Podlaski Paweł Łysańczuk którzy brali udział w dekoracji zawodników. Podczas zawodów zostali uhonorowani pucharami zawodnicy z KS Taekwondo, którzy  w roku 2023 osiągnęli wysokie wyniki sportowe oraz rodzice którzy włożyli duży wkład w pomoc w przygotowanie do zawodów swoich dzieci, oni otrzymali grawertony.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pakiet startowy złożony z kubka i gadżetów od sponsorów, którymi byli Powiat Bialski, Miasto Międzyrzec Podlaski oraz firma Dr Gerard.

Wyniki Otwartych Mistrzostw Międzyrzeca Podlaskiego Dzieci i Młodzików w Taekwondo Olimpijskim

Konkurencje sprawnościowe

Tor Przeszkód