W dniu 30.10.2021 r w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się Otwarte Mistrzostwa Międzyrzeca Podlaskiego Dzieci i Młodzików w Taekwondo Olimpijskim.

W zawodach wzięło udział ponad 40 osób /dziewcząt i chłopców/ z Powiatu Bialskiego.

Zawody rozegrano w dwu konkurencjach. Konkurencji sprawnościowej składającej się z wyskoku dosiężnego nogą oraz naprzemiennych uderzeń jedną i drugą nogą oraz w  walce sportowej mini taekwondo.  Suma punktów z dwu konkurencji wyłoniła zwycięzców  w pięciu kategoriach męskich i jednej żeńskiej.

Podczas turnieju kilku najmłodszych zawodników odbyło walki pokazowe na makarony czyli walka na bezpieczne miecze.

Najlepsi zawodnicy  otrzymali  dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Powiat Bialski oraz MOSiR Międzyrzec Podlaski.

Wśród wszystkich uczestników turnieju rozlosowano  nagrody rzeczowe.

Turniej odbył się bez udziału kibiców ze względu na pandemię i przepisy PZTO rozgrywania zawodów

Wyniki:

Kategoria I – chłopcy