projekt Marka Lubelskie oraz XVIII edycja konkursu „Ambasador Województwa Lubelskiego”

W bieżącym roku po raz jedenasty organizowany jest  projekt  Marka Lubelskie oraz XVIII edycja konkursu „Ambasador Województwa Lubelskiego”.  Marka Lubelskie to projekt Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, który bazując na efekcie miejsca pochodzenia promuje lubelskie produkty i usługi. Realizowany jest od 2007 roku. Już ponad 48 przedsiębiorstw z Lubelskiego posiada certyfikat Marka Lubelskie. Są to firmy zarówno z branży spożywczej, budowlanej, odzieżowej, jak i branży IT. Do grona firm posiadających certyfikat Marka Lubelskie dołączają każdego roku kolejne prestiżowe przedsiębiorstwa z naszego regionu.

Tytuł „Ambasadora” przyznany zostanie osobie, instytucji i firmie, która w ostatnim czasie wniosła istotny wkład w promocję Regionu Lubelskiego w kraju i poza jego granicami. Laureaci wyłonieni zostaną przez Kapitułę, której przewodniczy Marszałek Województwa Lubelskiego.

Termin nadsyłania zgłoszeń zarówno na firmę Marka Lubelskie oraz Ambasadora Województwa Lubelskiego upływa 10 lutego 2017 roku.

W tym roku Gala odbędzie się 25 lutego 2017 roku w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Informujemy również, iż przystąpienie do programu Marka Lubelskie jest nieodpłatne. Przedsiębiorstwa wyrażające chęć przystąpienia do programu Marka Lubelskie mogą dokonać indywidualnego zgłoszenia swojej firmy. Natomiast prawo zgłaszania kandydatur do Ambasadora Województwa Lubelskiego mają: jednostki samorządów terytorialnych (także rady gmin, miast i powiatów), organizacje i instytucje społeczno-kulturalne, naukowe i gospodarcze.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: http://www.lubelskie.pl/?pid=454&mode=news&group=21&news=60257&p oraz www.marka.lubelskie.pl.

Regulamin: Marka Lubelskie

Formularz zgłoszeniowy: Marka Lubelskie

Regulamin: „Ambasador Województwa Lubelskiego”

Wniosek zgłoszenia kandydata za 2016 rok do Honorowego tytułu „Ambasador Województwa Lubelskiego’’

 

 

 

 

Scroll to Top