Rywalizowali w zawodach sportowo-pożarniczych w Międzyrzecu Podlaskim

23 kwietnia na stadionie miejskim przy ul. Pszennej w Miedzyrzecu Podlaskim odbyły się miejsko-gminne zawody sportowo-pożarnicze dla druhów Ochotniczych Straży Pożarnych z miasta i gminy Międzyrzec Podlaski oraz gminy Drelów. Do rywalizacji stanęło 27 drużyn męskich i 5 drużyn damskich, które zaprezentowały bardzo dobrą formę. Zawody rozpoczęły się od raportu Komendanta placu. Następnie wciągnięto flagę państwową na maszt, odegrano hymn państwowy, przywitano wszystkie zgromadzone jednostki strażackie biorące udział w zawodach oraz zaproszonych gości. Zawodnicy rywalizowali w sztafecie pożarniczej i tzw. „bojówce”. W mieście najlepsza była drużyna damska z OSP Stołpno, na drugiej pozycji uplasowały się druhny z OSP Śródmieście. W gminie Międzyrzec Podlaski I miejsce zajęła jednostka OSP Krzewica, a II OSP Jelnica. W gminie Drelów I miejsce zajęły druhny z OSP Dołha.
Z drużyn męskich z miasta Miedzyrzec Podlaski na podium stanęły: OSP Zawadki, OSP Stołpno, OSP Śródmieście. W gminie Międzyrzec Podlaski I miejsce wywalczyła jednostka OSP Rogoźnica, II miejsce OSP Halasy, zaś III OSP Krzewica. W gminie Drelów najlepsza była jednostka OSP Kwasówka, tuż przed OSP Dołha i OSP Szachy. Zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody finansowe.