Ślubowanie nowej radnej

Na poniedziałkowej sesji Rady Powiatu zaprzysiężona została radna Jolanta Zbucka. Kandydatka z listy PSL w ostatnich wyborach zdobyła największą liczbę głosów kolejno po Romualdzie Pietrosiuku, który na początku roku zrzekł się mandatu.

– Powołanie było dla mnie niespodziewane. Nie mniej jednak mam szczerą nadzieję, że jak najlepiej będę wypełniać obowiązki związane z mandatem radnego i przez to pomogę społeczności Międzyrzeca Podlaskiego. – powiedziała nowa radna przed złożeniem ślubowania.

Jolanta Zbucka urodziła się 21 grudnia 1965 roku i jest mieszkanką Miedzyrzeca Podlaskiego. Pracuje jako nauczyciel w Zespole Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim. Uczy języka polskiego i wiedzy o kulturze. Jest również nauczycielem w bibliotece szkolnej. Jej pasją jest praca z młodzieżą, którą realizuje poprzez działalność w szkolnym kole teatralnym. Jest członkinią ogniska Związku Nauczycielstwa Polskiego przy ZSE w Międzyrzecu Podlaskim. W 2015 roku została nagrodzona przez starostę bialskiego za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

tekst i foto: Wioletta Bielecka

DSC_0867

Scroll to Top