SPORTOWA RYWALIZACJA O PUCHAR ROWEROWEJ STOLICY POLSKI – ZAPRASZAMY

Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski pod hasłem Kręcimy dla Białej Podlaskiej coraz bliżej. W roku ubiegłym Biała Podlaska zajęła po raz kolejny zaszczytne II miejsce w ogólnopolskiej klasyfikacji, co obrazuje piękną skalę zaangażowania mieszkańców i sympatyków miasta. Do wspólnego kręcenia kilometrów zaprasza Michał Litwiniuk, prezydent miasta Biała Podlaska.

Celem akcji, która odbędzie się w terminie od 1 czerwca do 30 czerwca 2022 roku za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji „Aktywne Miasta”, jest propagowanie aktywności fizycznej odpowiadającej za wszechstronny rozwój oraz integrację, z zachowaniem zasad zdrowej i motywującej rywalizacji. Również wzorem roku ubiegłego ogłoszony zostanie konkurs, w którym będą do wygrania atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do aktywnego udziału w zabawie.

Regulamin konkursu Kręcimy dla Białej Podlaskiej