VI miejsce powiatu bialskiego w rankingu powiatów województwa lubelskiego na podstawie Systemu Sportu Młodzieżowego MSiT

18 grudnia 2018 r. w Lublinie odbyła się konferencja informacyjno-szkoleniowa  poświęcona planowanym działaniom Województwa Lubelskiego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2019 r. Jej uroczystego otwarcia dokonał Marszałek Województwa Lubelskiego – Jarosław Stawiarski. W drugiej części konferencji dokonano posumowania współzawodnictwa sportowego w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego Ministerstwa Sportu i Turystyki. W rankingu powiatów województwa lubelskiego nasz powiat zajął VI miejsce.  Wśród nagrodzonych znalazła się także Gmina Janów Podlaski, która zajęła IX miejsce w rankingu gmin województwa lubelskiego.