Wprowadzenie nowego Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej

Nadkom. Jerzy Czebreszuk – nowy Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej swoje stanowisko objął 26 sierpnia br. Jednak uroczystość wprowadzenia do jednostki odbyła się 6 września. Przybył na nią Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Paweł Dobrodziej, który przyjął od nowego komendanta bialskiej policji gotowość do pracy na tym stanowisku. Nadkom. Jerzy Czebreszuk przywitał i ucałował sztandar jednostki jako wyraz swoje gotowości do służby. Usłyszał też wiele ciepłych słów pod swoim adresem. Złożone zostały mu także życzenia, by awans był okazją do wzmocnienia poziomu bezpieczeństwa w mieście i powiecie bialskim. Usłyszał je nie tylko od swojego przełożonego z wojewódzkiej komendy, ale także od pracowników policji, przedstawiciel służb mundurowych i  samorządów, wśród których był również starosta bialski Mariusz Filipiuk. Starosta wyraził gotowość dalszej dobrej współpracy z jednostką, która pełni służbę na rzecz mieszkańców powiatu bialskiego i pogratulował awansu.

zdjęcia dzięki uprzejmości Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej – foto: kom. Jarosław Janicki