XII Powiatowy Barbórkowy Turniej Piłki Siatkowej w Zalesiu

W dniu 10.12.2023 r. (niedziela) w godz. 13.00 – 19.00 na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Zalesiu odbył się XII Powiatowy Barbórkowy Turniej Piłki Siatkowej. Do turnieju zgłosiło się 11 drużyn (ok. 80 zawodników) z powiatu bialskiego, rozegrano go w 2 grupach systemem „każdy z każdym” na 2 boiskach. W trakcie rozgrywek zawodnicy otrzymali posiłek regeneracyjny. Drużyny nagrodzono pamiątkowymi dyplomami i pucharami za miejsca 1-5.

Wśród zaproszonych gości byli: Wójt Gminy Zalesie – Jan Sikora, Z-ca Wójta Gminy Zalesie – Tomasz Szewczyk, Przewodniczący Rady Powiatu – Mariusz Kiczyński, Przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS – Arkadiusz Maksymiuk, Dyrektor SP w Zalesiu – Teresa Kusiak, Z-ca Dyrektora – Iwona Jarmoszewicz, Radny Gminy Biała Podl. – Mateusz Siwiec, Prezes ULPKS „Gaj” – Franciszek Szabluk. Nad poprawnym przebiegiem turnieju czuwał sędzia główny – Wiesław Rzymowski.

Impreza była współfinansowana przez Powiat Bialski i Gminę Zalesie.

Materiał: UG Zalesie