Zmiana na stanowisku dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Białej Podlaskiej

Dzisiaj powitaliśmy nową dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Białej Podlaskiej – panią Małgorzatę Malczuk. Zastąpiła ona na tym stanowisku wieloletnią dyrektor Halinę Mincewicz.
Bardzo dziękuję pani Mincewicz za sumienną pracę, którą wykonywała tak długo. Przed nią emerytura – czas realizacji odkładanych od dawna planów. Jednocześnie chciałbym życzyć wszystkiego dobrego nowej dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Jestem przekonany, że pani Malczuk jest właściwą osobą na odpowiednim stanowisku – powiedział starosta bialski Mariusz Filipiuk.
Pani Mincewicz dziękujemy za ogromny wysiłek, a pani Malczuk życzymy powodzenia!