Finał Powiatu Bialskiego w piłce ręcznej dziewcząt * Licealiada*

Finał Powiatu Bialskiego w piłce ręcznej dziewcząt * Licealiada*, przeprowadzono w dniu 07.03.2018 r. godz. 10.00  w hali Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim.

System gier:  każdy z każdym 2 x 10 minut.

kolejność rozgrywanych spotkań:

LO w Międzyrzecu Podlaskim – ZSE Międzyrzecu Podlaskim                 10:2

ZS w Małaszewiczach       – LO w Wisznicach                                         0:6

LO w Międzyrzecu Podlaskim – ZS w Małaszewiczach                            4:3

ZSE w Międzyrzecu Podlaskim – LO w Wisznicach                                  1:13

LO w Międzyrzecu Podlaskim – LO w Wisznicach                                    5:10

ZS w Małaszewiczach       – ZSE w Międzyrzecu Podlaskim                    4:3

końcowa kolejność miejsc:

I miejsce LO w Wisznicach                         – opiekun Piotr Osipiuk

II miejsce LO w Międzyrzecu Podlaskim          – opiekun Dorota Plewka

III miejsce ZS w Małaszewiczach                     – opiekun Katarzyna Caban

IV miejsce ZSE w Międzyrzecu Podlaskim        – opiekun Izabela Ziomek

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego otrzymała drużyna dziewcząt z Liceum Ogólnokształcącego w Wisznicach oraz wywalczyła awans do finału rejonu w składzie: Katarzyna Domuradzka, Weronika Dymowska, Sylwia Gromysz, Izabela Inkwanty, Klaudia Mazuryk, Gabriela Mirończuk, Dżesika Osipacz, Greta Prudaczuk, Diana Szpruch, Aleksandra Władyczuk, Julia Zawadzka.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Finał rejonu odbędzie się w dniu 13.03.2018 r.  godz.10.00  w Gimnazjum NR 2 w Łukowie