„Pioniersi – gra obywatelska”

Fundacja Dobra Sieć do 28 stycznia br poszukuje studentów, którzy zagrają z gimnazjalistami w planszówkę „Pioniersi – gra obywatelska” w czasie specjalnych warsztatów organizowanych w dwóch województwach – podkarpackim i lubelskim.

Będzie to okazja, aby podpowiedzieć młodszym kolegom, gdzie studiować, dlaczego warto angażować się w wolontariat i gdzie szukać wsparcia finansowego w formie stypendium na rozwój swoich pasji.

Najlepsi i najbardziej aktywni studenci pojadą do Włoch! Formularz zgłoszenia i regulamin można znaleźć na stronie www.graobywatelska.pl.

Projekt „Gra obywatelska” jest realizowany przez Fundację Dobra Sieć wraz z partnerami: Fundacją BGŻ, Fundacją Parlamentu Studentów RP i Centro Servizi per il Volantariato delle Marche w ramach Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy.

„Gra obywatelska” została objęta patronatem honorowym Minister Edukacji Narodowej Pani Krystyny Szumilas, Marszałka Województwa Podkarpackiego Mirosława Karapyty oraz Marszałka Województwa Lubelskiego Krzysztofa Hetmana.

 

Scroll to Top