V Cross Maraton Jana Kulbaczyńskiego po Ziemi Piszczackiej i Kodeńskiej

Zapraszamy  25 marca 2017 na „V Cross Maraton Jana Kulbaczyńskiego po Ziemi Piszczackiej i Kodeńskiej”. Jest to jedyny maraton w okolicy wśród licznych organizowanych biegów długodystansowych. Trasa 42 km i 195 metrów będzie wiodła po drogach polnych i leśnych gmin Piszczac oraz Kodeń a także 2km ulicami Kodnia obok Bazyliki Św. Anny Limit czasu 6 godzin. Start przy kościele w Połoskach 25 marca 2017 roku o godz. 9:00. Biuro Zawodów będzie czynne od godz. 7:00.

Zgłoszenia do 23 marca 2017 roku lub do wyczerpania limitu 100 miejsc telefonicznie pod numerem telefonu 501 266 672. Opłata startowa wynosi 50 zł i obejmuje ubezpieczenie, pamiątkową koszulkę, posiłek po biegu i punkty nawadniania na trasie. Dla najlepszych w klasyfikacji ogólnej w podziale na kobiety i mężczyzn oraz w kategoriach wiekowych i najlepszych mieszkańców gminy Piszczac przewidziano puchary. Każdy kto ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal. Szczegółowy regulamin dostępny na www.piszczac.pl

Współorganizatorami imprezy są Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Gminne Centrum Kultury i Sportu, LKS Kodeń, Gmina Kodeń i Szkoła Podstawowa w Połoskach.

REGULAMIN cross maraton

Scroll to Top