25 lat Oddziału 1 PKO Banku Polskiego SA. w Międzyrzecu Podlaskim

Od 25 lat w Międzyrzecu Podlaskim działa Oddział 1 PKO Banku Polskiego SA. Z tej okazji 17 lutego odbyło się spotkanie biznesowe połączone z jubileuszem banku w restauracji Zacisze w Międzyrzecu Podlaskim. Wśród wielu szacownych gości był poseł na Sejm RP Stanisław Żmijan, starosta bialski Mariusz Filipiuk oraz burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego Zbigniew Kot. Obecni mogli zapoznać się z ofertą banku i obecną jego działalnością w przedstawionej prezentacji.

Podczas jubileuszu starosta bialski pogratulował dyrektor banku Ewie Kiec rzetelności i profesjonalizmu w obsłudze klientów oraz fachowości i sprawnego zarządzania. Na ręce dyrektora złożył również wszystkim pracownikom życzenia w umacnianiu pozycji banku na rynku oraz dalszego jego rozwoju. Wyrazem życzliwości był wręczony przez starostę okolicznościowy grawerton.

Tekst: Anna Jóźwik/ Zdjęcia: Grzegorz Panasiuk