Finał Powiatu Bialskiego w Mini siatkówce dziewcząt „4” * Igrzyska Dzieci*

Finał Powiatu Bialskiego w Mini siatkówce dziewcząt „4” * Igrzyska Dzieci*, został przeprowadzony w dniu 05.03.2018 r. o godz. 10.00 w hali SP Nr3 w Międzyrzecu Podlaskim.
System gier:  podział na pary do 2 wygranych setów (25 pkt).

kolejność rozgrywanych spotkań:

Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim                     – Szkoła Podstawowa w Wisznicach             1:2       (17:25, 25:16, 10:15)

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim      – Szkoła Podstawowa w Kobylanach          2:0       (25:3, 25:12)

mecz o III miejsce

Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim –  Szkoła Podstawowa w Kobylanach        1:2            (25:19, 10:25, 14:16)

mecz o I miejsce

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim – Szkoła Podstawowa w Wisznicach      2:0       (25:12, 25:5)

końcowa kolejność miejsc:

I miej. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim   – opiekun Alicja Bernat

II miejsce Szkoła Podstawowa w Wisznicach                         – opiekun Rafał Osipiuk

III miejsce Szkoła Podstawowa w Kobylanach                       – opiekun Renata Szymanek

IV miejsce Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim           – opiekun Dorota Jakimiuk Orzechowska

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego otrzymała drużyna dziewcząt z Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim oraz wywalczyła awans do rejonu w składzie: Oliwia Bogucka, Milena Cisak, Rita Kokoszkiewicz, Paulina Komar, Amelia Kozłowska, Karolina Łosicka, Amelia Mikołajczuk, Zosia Oponowicz, Maja Pietruk, Ewelina Romaniuk, Aleksandra Wróblewska,

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Finał rejonu zaplanowany jest w dniu 16.03.2018 r. o  godz.10.00 – hala Szkoły Podstawowej Nr 6 w Białej Podlaskiej, ul. Leszczynowa 16.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

BSZS