V edycja konkursu Czysta Ziemia rozstrzygnięta

 

23 listopada w Starostwie Powiatowym w Białej Podlaskiej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu Czysta Ziemia piątej już edycji. Konkurs zorganizowało Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej. Zakup nagród dla uczestników konkursu był współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.Upominki dla uczestników inscenizacji sfinansowało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Komunalnik z Białej Podlaskiej.  V edycja konkursu okazała się być rekordowa. Wzięło w niej udział 40 szkół z powiatu bialskiego, które otrzymały cenne nagrody. Oraz 27 dzieci, które otrzymały indywidualne wyróżnienia i nagrody.

 

     

I. Uczniowie wyróżniający się w wykonywaniu zadań konkursu „Czysta Ziemia” – V edycja 2012 rok nagrodą były zestawy elektroniki Mediacenter Free Agent plus pendrive 8GB
1. Paweł Buczyński – Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Konstantynowie
2. Daniel Bujalski – Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sitniku
3. Amelia Denis – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ciciborze Dużym
4. Patrycja Derlukiewicz – Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach
5. Szymon Domański – Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Henryka Sienkiewicza w Międzyrzecu Podlaskim
6. Piotr Fedoruk – Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Papieża Jana Pawła II w Piszczacu
7. Michał Filipiuk – Szkoła Podstawowa im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Sworach
8. Karolina Gałamaga – Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Sworach
9. Paulina Iwaniuk – Szkoła Podstawowa im. Bł. Męczenników Podlaskich w Hrudzie
10. Kamila Jasieńczuk – Publiczne Gimnazjum im. Władysława Stanisława Reymonta w Ciciborze Dużym
11. Michał Jasieńczuk – Szkoła Podstawowa Pomnik 1000-lecia nr 1235 im. Bohaterów II Wojny Światowej w Woskrzenicach Dużych
12. Kamila Jurkowska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy
13. Julia Kobylińska – Szkoła Podstawowa w Huszczy
14. Marceli Korneluk – Szkoła Podstawowa im. Czesława Tańskiego w Janowie Podlaskim
15. Angelika Kuchnio – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wólce Dobryńskiej
16. Mikołaj Kulikowski – Zespół Szkół w Tucznej
17. Igor Lesiuk – Szkoła Podstawowa w Dobryniu Dużym
18. Agata Lewczuk – Szkoła Podstawowa w Sosnówce
19. Mateusz Miazio – Szkoła Podstawowa w Połoskach
20. Patryk Olszewski – Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Styrzyńcu
21. Dominika Ostapowicz – Publiczna Szkoła Podstawowa w Tuliłowie
22. Emilia Rożnowicz – Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Horodyszczu
23. Angelika Różanowska – Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Sławacinku Starym
24. Angelika Stańko – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkola im. J.I. Kraszewskiego w Wisznicach
25. Magdalena Wawryniuk – Szkoła Podstawowa im. 30 Poleskiej Dywizji Piechoty AK w Grabanowie
26. Kamil Wróblewski – Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Terespolu
27. Igor Żuk – Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy Dużej.

 

 

II. Laureaci wśród szkół:
1. Szkoła Podstawowa im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Sworach
nagroda wizualizer AVER
2. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Sławacinku Starym
nagroda HP Pavilion
3. Gimnazjum Publiczne Zespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach
nagroda projektor Benq
4. Publiczna Szkoła Podstawowa w Tuliłowie
nagroda kamera cyfrowa JVC
5. Publiczna Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy
nagroda projektor Benq


III. Wyróżnienia: nagrodami były tablety, za piąte miejsce drukarka
1. Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Sworach
2. Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Konstantynowie
3.. Szkoła Podstawowa im. Kajetana Sawczuka w Komarnie Kolonii
4. Szkoła Podstawowa im. 30 Poleskiej Dywizji Piechoty AK w Grabanowie
5. Szkoła Podstawowa w Huszczy


IV. Uczestnicy konkursu: nagrodą była nawigacja Goclever Navio
1. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ciciborze Dużym
2. Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy Dużej
3. Szkoła Podstawowa w Dobryniu Dużym
4. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Halasach
5. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Horodyszczu
6. Szkoła Podstawowa im. Bł. Męczenników Podlaskich w Hrudzie
7. Szkoła Podstawowa im. Czesława Tańskiego w Janowie Podlaskim
8. Szkoła Podstawowa im. kpt. Michała Fijałki w Kodniu
9. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach
10. Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. H. Sienkiewicza w Międzyrzecu Podlaskim
11. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piszczacu
12. Szkoła Podstawowa w Połoskach
13. Szkoła Podstawowa im. ppłk Stefana Skoczylasa w Rossoszu
14. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sitniku
15. Szkoła Podstawowa w Sosnówce
16. Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Styrzyńcu
17. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkola im. J.I. Kraszewskiego w Wisznicach
18. Szkoła Podstawowa Pomnik 1000-lecia nr 1235 im. Bohaterów II Wojny Światowej w Woskrzenicach Dużych
19. Szkoła Podstawowa w Wólce Dobryńskiej
20. Szkoła Podstawowa w Zalesiu
21. Zespół Szkół w Tucznej
22. Publiczne Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Ciciborze Dużym
23. Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Janowie Podlaskim
24. Gimnazjum im. Unitów Podlaskich w Łomazach
25. Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Papieża Jana Pawła II w Piszczacu
26. Publiczne Gimnazjum im. J.I. Kraszewskiego w Sosnówce
27. Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Wł. Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim
28. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim
29. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Terespolu
30. Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Zawadzkiego w Wisznicach

 

 

Skip to content