Spotkanie z mistrzem Polski

Starosta bialski Tadeusz Łazowski spotkał się  w swoim gabinecie z Andrzejem Kołpakiem aktualnym Mistrzem Polski w biegu na 400m.

Andrzej KołpakPan Andrzej w odbywających się 26 lutego Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów  w Lekkiej Atletyce w Spale w biegu na 400m zajął I miejsce.  Jak informuje Andrzej Kołpak „ do województwa lubelskiego trafiło z Halowych Mistrzostw Weteranów siedem medali. 3 złote, 3 srebrne i jeden brązowy”. Podczas spotkania włodarz powiatu podziękował sportowcowi za wielokrotne już reprezentowanie naszego kraju oraz powiatu na zawodach krajowych oraz międzynarodowych. „Gratuluję Panu – mówił podczas spotkania starosta, determinacji, zaangażowania i wyników. Kolejny złoty medal w Pana kolekcji jest dowodem na to, że jest Pan wyjątkowym sportowcem .”