Otwarcie Centrum Aktywizacji Zawodowej Urzędu Pracy

Przecięcie wstęgiBlisko 1,2 mln zł kosztowała budowa nowego skrzydła przy Powiatowym Urzędzie Pracy w którym mieści się Centrum Aktywizacji Zawodowej.
Największy wkład finansowy miało Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, a następnie po równo Urząd Miasta Biała Podlaska i Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.
Po rozbudowie PUP wzbogacił się o dwie sale szkoleniowe oraz 20 wydzielonych stanowisk obsługi interesantów.

„Dzięki rozbudowie zdecydowanie poprawiły się warunki pracy obsługi interesantów oraz warunki pracy pracowników Urzędu Pracy. Cieszę się, że tak znacząca dla naszego społeczeństwa inwestycja trwała niespełna rok i będzie służyć mieszkańcom zarówno powiatu jak i miasta Biała Podlaska.”- mówił podczas otwarcia starosta bialski Tadeusz Łazowski.
GościeW uroczystości udział wzięli Franciszek Jerzy Stefaniuk -poseł na Sejm Tadeusz Łazowski – starosta bialski, Andrzej Czapski – prezydent Białej Podlaskiej, Ireneusz Stolarczyk- radny sejmiku wojewódzkiego, wójtowie gmin powiatu bialskiego oraz liczne grono zaproszonych gości.