Bezpłatne badania ginekologiczne dla mieszkanek Powiatu Bialskiego w Międzyrzecu Podlaskim w ramach 6. edycji kampanii społeczno-edukacyjnej „Powiedz jej o tym: W kobiecym interesie”.

Już 9 maja (czwartek) 2024 r. na boisku Zespołu Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich przy ul. Warszawskiej 30 w Międzyrzecu Podlaskim stanie mobilny gabinet ginekologiczny, w którym mieszkanki Powiatu Bialskiego będą miały możliwość wykonania m.in. badania piersi, USG ginekologicznego, cytologii płynnej oraz testu na obecność wirusa HPV. Wszystko w ramach 6. edycji programu „W kobiecym interesie”, który jest inicjatywą firmy Gedeon Richter Polska i jest współfinansowany przez Powiat Bialski-Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, który przystąpił do kampanii jako jej Partner . Aby wziąć udział w bezpłatnych badaniach wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej programu: rejestracja-wkobiecyminteresie.pl .

Od 2019 roku w ramach kampanii „W kobiecym interesie”, Gedeon Richter Polska prowadzi cykle bezpłatnych konsultacji z pakietem badań ginekologicznych (badanie piersi, USG ginekologiczne, cytologia oraz test na obecność wirusa HPV). Głównym elementem programu jest mobilny gabinet ginekologiczny, który wyrusza w trasę 8 maja br. Pojazd przystosowany jest także do potrzeb kobiet z niepełnosprawnościami.

Informacje o miejscu odbywania się badań oraz dokładna instrukcja, jak się na nie zapisać, znajduje się na stronie: rejestracja-wkobiecyminteresie.pl .

Patronami tegorocznej edycji wydarzenia są Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników, portal “Zdrowa ona”, Fundacja Avalon, Stowarzyszenie Kobiet z Problemami Onkologiczno-Ginekologicznymi „Magnolia”, Fundacja Pokonać Endometriozę, Fundacja Kulawa Warszawa, Polski Związek Niewidomych oraz Fundacja Rozwoju Psychospołecznego SELF (Chełm).

Zachęcamy do rejestracji!!!. Limit miejsc ograniczony do 60 osób!!!. Decyduje kolejność zgłoszeń!!!.

Informacja: Gedeon Richter Polska sp. z o.o. / Anna Jureczek – Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej