Bezpłatne spotkanie z funduszami międzynarodowymi – Włącz się do działania

Myślisz o realizacji projektu międzynarodowego?

Chcesz zrealizować projekt w obszarze kultury, edukacji, promocji turystyki? Myślisz o wymianie młodzieży?
Włącz się do działania i przyjdź na spotkanie z funduszami międzynarodowymi! Spotkanie odbędzie się 16 lutego w godzinach 10.00-15.00 w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie.
Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedstawicieli instytucji samorządowych odpowiedzialnych za współpracę międzynarodową i promocję z województwa lubelskiego, osób reprezentujących ośrodki i centra kultury, środowiska nauczycielskie oraz uczelnie i szkoły wyższe.
Poznaj Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki – mechanizm wspomagania różnych form współpracy krajów z Grupy Wyszehradzkiej, czyli Czech, Węgier, Polski i Słowacji oraz integrację tych państw z Unią Europejską. Współpraca kulturalna, edukacja, wymiana młodzieży, promocja turystyki – tak to wszystko możesz zrealizować w ramach Funduszu Wyszehradzkiego. Przyjdź na spotkanie a dowiesz się jak aplikować o środki funduszu oraz w jaki sposób możesz podnieść szanse na dofinansowanie projektu. Prezentacje o funduszu poprowadzi Beata Jaczewska – Dyrektor Wykonawcza Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.
Zmierz się z Europą dla Obywateli – programem wspierającym projekty związane z tematyką obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych, zaangażowania społecznego i demokratycznego oraz pamięci europejskiej. Podczas spotkania poznasz zasady ubiegania się o dofinansowanie w programie UE „Europa dla obywateli”, dowiesz się również o priorytetach programu i najczęściej popełnianych błędach podczas przygotowania aplikacji. Prezentacje o funduszu poprowadzi Marta Jagura – pracownik Programu Europa dla Obywateli.
Bezpłatne spotkanie informacyjne organizowane jest przez Europejskie Centrum integracji i Współpracy Międzynarodowej „Dom Europy”
Przyjdź i przekonaj się jak bez obaw aplikować o granty międzynarodowe!

Kontakt do organizatorów pod numerem tel. 508-194-663

Zarejestruj się na stronie: http://domeuropy.lubelskie.pl/wlacz-sie-dzialania-spotkanie-funduszami-międzynarodowymi

Justyna Barwińska

 Dyrektor Biura Stowarzyszenia „Dom Europy”

plakat16.02

Scroll to Top