Bialskie Talenty za 2015 r.

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej pragnie po raz kolejny nagrodzić młodych ludzi, którzy swoim talentem promują nasz powiat na arenie wojewódzkiej, ogólnopolskiej czy międzynarodowej. „Bialskie Talenty” za rok 2015 będą przyznane wyróżniającym się młodym ludziom mieszkającym na terenie powiatu bialskiego lub grupom dziecięcym i młodzieżowym pochodzącym z terenu naszego powiatu w następujących dziedzinach: nauka, kultura, sport.

Z związku z tym prosimy instytucje i samorządy o wytypowanie osób do 18. roku życia do powyższej nagrody na podstawie poniższej ankiety zgłoszeniowej.

O miejscu i czasie wręczenia nagród wytypowanych laureatów, rodziców/opiekunów, trenerów, opiekunów artystycznych bądź naukowych powiadomimy odrębnym pismem za pośrednictwem wnioskodawcy.

Prosimy o nadesłanie propozycji do dnia 3 października 2016 r.

ankieta zgłoszeniowa