11 grudnia odbyło się Członkowskie Spotkanie Środowiskowe Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej w Białej Podlaskiej pt. ” Plany inwestycyjne własne i obce oraz oferty inwestycyjne samorządów powiatu bialskiego”.

Podczas spotkania przedsiębiorcy wraz z przedstawicielami samorządów omawiali rozwój gospodarczy naszego regionu oraz perspektywy jakie przed nim stoją. Udział w spotkaniu wzięli m.in.: burmistrz miasta Międzyrzec Podlaski Zbigniew Kot, wójt gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk, zastępca wójta gminy Biała Podlaska Adam Olesiejuk, sekretarz miasta Terespol Józef Paderewski, a także starosta bialski Mariusz Filipiuk, który w swoim wystąpieniu podsumował dotychczasowe oraz planowane działania, jakie powiat podejmuje w takich dziedzinach jak infrastruktura drogowa, polityka zdrowotna i społeczna oraz oświata.

Zdjęcia: BPIG Białej Podlaskiej