Drużynowy sukces młodzieży z Zespołu Szkół Ekonomicznych

3 marca 2012 w siedzibie Collegium Mazovia Wyższej Szkoły Innowacyjnej w Siedlcach został rozstrzygnięty X Regionalny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej. W etapie finałowym Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim reprezentowało aż czterech uczniów z dziesięciu finalistów, wyłonionych z grona prawie 600 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Do finałowej dziesiątki zakwalifikowali się:
Agnieszka Gomoła kl. IIIf1
Aleksandra Chomińska kl. IIIf2
Natalia Wielogórska kl. IVe
Adrian Chromik kl. IIIf2

W tym roku odnieśliśmy ogromny sukces. Nasza szkoła uzyskała tytuł Najlepszej Szkoły, spośród 29 szkół z województw: mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego biorących udział w konkursie. W nagrodę szkoła otrzymała urządzenie wielofunkcyjne i statuetkę. ZSE uzyskał tytuł najlepszej szkoły już po raz czwarty. Do tej pory drużynowo szkoła wygrała V, VI, VII edycję konkursu.
W gronie laureatów konkursu znalazła się także uczennica ZSE trzeciej klasy Technikum Ekonomicznego Aleksandra Chomińska, która zajęła trzecie miejsce.

Laureatka otrzymała między innymi nagrodę wyjazdu do Brukseli, zwolnienie z opłaty wpisowego i czesnego na dowolnie wybranym kierunku Wydziału Ekonomii i Zarządzania obejmujące I semestr,  statuetkę oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.
W poprzednich edycjach  uczniowie z ZSE  byli również w gronie laureatów. W V edycji konkursu zwyciężyła Katarzyna Mironiuk, VI edycję Monika Stefaniuk, w VII edycji laureatami byli Małgorzata Sokół Grzegorz Smal.
Tytuł finalisty X edycji konkursu otrzymali uczniowie: Natalia Wielogórska VI miejsce, Adrian Chromik VII miejsce i Agnieszka Gomoła X miejsce.
Laureaci i finaliści otrzymali też cenne nagrody rzeczowe ( MP5, MP3, USB, multimedialne zestawy komputerowe, torby na laptop. Opiekunem uczniów jest nauczycielka z ZSE Elżbieta Pieńko.