Dzień otwarty w ZSP w Międzyrzecu Podlaskim

W piątek 22 maja br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim odbył się Dzień Otwarty. Uczniowie okolicznych gimnazjów z Miasta i Gminy Międzyrzec Podlaski mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności w wykonywaniu prac malarskich, łączeniu obwodów elektrycznych oraz w sprawdzaniu połączeń hydrauliczno – pneumatycznych. Dodatkowo przybyli uczniowie uczestniczyli w pokazach chemicznych zorganizowanych w pracowni monitoringu środowiska, a także w pokazie pierwszej pomocy. Nauczyciele technikum budowlanego wykorzystując niwelatory zorganizowali punkt badania różnic poziomów powierzchni ziemi. Na koniec uczennice klas technikum usług fryzjerskich pod okiem nauczycielek fryzjerstwa zorganizowały pokaz fryzur i rożnych stylów w modzie z przełomu XX i XXI wieku.