Finał Powiatu Bialskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców – Igrzyska Dzieci

Finału Powiatu Bialskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców – Igrzyska Dzieci, przeprowadzono w dniu 31.01.2020r. o godz. 10.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sworach.

System gier: po losowaniu gry systemem radzieckim do trzech wygranych setów.

kolejność miejsc – dziewczęta :

I miejsce   Szkoła Podstawowa w Grabanowie         – opiekun Grzegorz Biegajło
II miejsce Szkoła Podstawowa w Rossoszu               – opiekun Marek Czech
III miejsce Szkoła Podstawowa w Sworach              – opiekun Monika Kiryluk
IV miejsce  Szkoła Podstawowa w Misiach               – opiekun Łukasz Męczyńsk

kolejność miejsc – chłopcy:

I miejsce Szkoła Podstawowa w Neplach     – opiekun Paweł Caban

II miejsce Szkoła Podstawowa w Tłuśćcu     – opiekun Dorota Kieda

III miejsce Szkoła Podstawowa w Hrudzie       – opiekun Robert Hodun

IV miejsce Szkoła Podstawowa w Wisznicach – opiekun Rafał Osipiuk

Puchar Starosty Powiatu Bialskiego otrzymała drużyna:

– dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Grabanowie  w składzie: Lena Romanowicz, Aleksandra Wołownik.

– chłopców ze Szkoły Podstawowej w Neplach w składzie: Błażej Pietrusik, Mikołaj Siluk.

Awans do rejonu po dwie drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców. Pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Zawody rejonowe odbędą się w dniu 04.02.2020r. o godz. 10.00 w Podedwórzu, powiat parczewski.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Sworach oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Stanisław Polaczuk