Finał Powiatu Bialskiego w siatkówce dziewcząt „4” – Igrzyska Dzieci

Finał Powiatu Bialskiego w siatkówce dziewcząt „4” – Igrzyska Dzieci, przeprowadzono w dniu 03.02.2020 r. o godz. 10.00 w hali Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim.
System gier:  podział na pary, gry na krzyż do 2 wygranych setów (set 25 pkt)

kolejność rozgrywanych spotkań:

Szkoła Podstawowa w Wisznicach   –  Szkoła Podstawowa w Rokitnie          1:2  (25:9, 23:25, 12:15)

Szkoła Podstawowa w Kodniu – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podl.      2:0   (25:2, 25:6)

mecz o III miejsce

Szkoła Podstawowa w Kodniu –  Szkoła Podstawowa w Wisznicach       0:2       (14:25, 10:25)

mecz o I miejsce

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podl. – Szkoła Podstawowa w Rokitnie       2:0  (25:6, 25:7)

końcowa kolejność miejsc:

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podl.           – opiekun Wojciech Więckowski

II miejsce Szkoła Podstawowa w Rokitnie                                       – opiekun Regina Skerczyńska

III miejsce Szkoła Podstawowa w Wisznicach                                  – opiekun Dorota Nuszczyk

IV miejsce Szkoła Podstawowa w Kodniu                                        – opiekun Anna Krawczyk

Puchar ufundowany przez Starostę Bialskiego oraz awans do rejonu otrzymała drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim w składzie: Amelia Cisak, Oliwia Daniluk, Julia Hryciuk, Izabela Jeleszuk, Maja Kułak, Aleksandra Marciniuk, Zuzanna Mróz, Urszula Storska, Klaudia Szyndler.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Finał rejonu jest zaplanowany w dniu 13.03.2020 r. o godz.10.00 w Białej Podlaskiej

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Stanisław Polaczuk