Finał Powiatu Bialskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców

W dniu 30.10.2019 r. godz. 10.00 w hali SP w Rossoszu odbył się Finał Powiatu Bialskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców * Igrzyska Młodzieży szkolnej*. Zawody finansowane są z budżetu Powiatu Bialskiego. System gier: po losowaniu gry systemem radzieckim do 2 wygranych setów.

Kolejność miejsc w kategorii – dziewczęta przedstawia się następująco :

I          Oliwia Czech                         SP Rossosz

II         Karolina Semeniuk              SP Woskrzenice Duże

III       Oliwia Kowalewska             SP Chotyłów

Kolejność miejsc w kategorii – chłopcy przestawia się następująco :

I          Miłosz Koryciński                SP Dobryń Duży

II         Michał Czapski                     SP Tuczna

III       Mikołaj Dąbrowski              SP Rossosz

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego otrzymali: Oliwia Czech ze Szkoły Podstawowej w Rossoszu oraz Miłosz Koryciński ze Szkoły Podstawowej w Dobryniu Dużym. Awans do rejonu- po trzech zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawodnicy za zdobycie miejsca I-IV otrzymali dyplomy.  Informujemy, że Rejon odbędzie się w dniu 08.11.2019 r. godz. 10.00 w Podedwórzu.

Starosta Bialski oraz Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej dziękują Dyrekcji oraz nauczycielom wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Rossoszu za pomoc w przeprowadzeniu finału a zwycięzcom składają serdecznie gratulacje!!!!