Finał Powiatu Bialskiego w Mini Koszykówce Chłopców * Igrzyska Dzieci*

Finał Powiatu Bialskiego w Mini Koszykówce Chłopców * Igrzyska Dzieci* został przeprowadzonego w dniu 19.02.2018r.  w hali Szkoły Podstawowej Nr 1 w Terespolu o godz. 10.00
Zawody są finansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej.

System gier: każdy z każdym 4 x 7 minut.

Kolejność rozgrywanych spotkań:

SP Konstantynów      – SP Drelów                37: 9

SP Nr 1 Terespol        – SP Konstantynów    34:24

SP Drelów                   – SP Nr 1 Terespol      9:40

Kolejność miejsc:

I miejsce SP Nr 1 Terespol        – opiekun Grzegorz Jakuszko

II miejsce       SP Konstantynów       – opiekun Piotr Woźniak

III  miejsce     SP Drelów                   – opiekun Agnieszka Daniluk

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego otrzymała drużyna chłopców z SP Nr 1 w Terespolu w składzie: Paweł Ignaciuk, Piotr Jeromin, Marcel Kubicki, Jakub Kurlonek, Krzysztof Litwiniuk, Maciej Raszplewicz, Patryk Terpiłowski, Cezary Zaorski, Dawid Zasiuk, Mateusz Żuk, awans do rejonu. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Finał Rejonu odbędzie się w dniu 08.03.2018r. o godz. 10.00 w Szkle Podstawowej Nr 9 w Białej Podlaskiej

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 1 w Terespolu oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Zofia Krojec