Starosta bialski zwycięzcą etapu powiatowego konkursu CZŁOWIEK ROKU 2017

Do 15 lutego można było oddawać głosy w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu „Kuriera Lubelskiego” CZŁOWIEK ROKU 2017. W powiecie bialskim, w kategorii „Samorządność i Społeczność Lokalna”, zwyciężył starosta bialski Mariusz Filipiuk. Przypomnijmy, że kapituła doceniła starostę za pozyskiwanie pieniędzy zewnętrznych na inwestycje drogowe w powiecie bialskim.

Na starostę bialskiego Mariusza Filipiuka wciąż głosować można wysyłając SMS o treści KLS.6 pod nr 72355.

Finałowe głosowanie rozpoczyna się 19 lutego i potrwa do 2 marca do godz. 20:00.

Czytelnicy wybiorą laureatów w czterech kategoriach: Działalność Społeczna i Charytatywna, Kultura, Samorządność i Społeczność Lokalna oraz Biznes. CZŁOWIEK ROKU 2017 zostanie wybrany osobno w Białej Podlaskiej, Chełmie, Lublinie i Zamościu oraz we wszystkich powiatach województwa lubelskiego.

Kandydaci zachowują głosy zdobyte w pierwszym etapie.