Finał Powiatu Bialskiego w Piłce Ręcznej Chłopców * Igrzyska Młodzieży Szkolnej* został przeprowadzony w dniu 19.03.2018r. o godz. 10.00 w – hali Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu.

System gier: każdy z każdym 2 x 15 minut

Kolejność rozgrywanych spotkań:

Gimnazjum w Rokitnie                                – Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu 17:18

Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu   – Gimnazjum w Łomazach            15:5

Gimnazjum w Łomazach                             – Gimnazjum w Rokitnie             6:17

Kolejność miejsc:

I miejsce  Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu   – opiekun Artur Wiśniewski

II miejsce        Gimnazjum w Rokitnie                 – opiekun Tomasz Nowicki

III miejsce     Gimnazjum w Łomazach                – opiekun Marek Prokopiuk

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do rejonu otrzymała drużyna chłopców z Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu w składzie: Bartosz Owczaruk, Szymon Karpiński, Michał Olichwiruk, Hubert Elwicki, Wojciech Dziewulski, Fabian Elwicki, Miłosz Pawlak, Patryk Krzyżanowski, Kacper Kozłowski, Tomasz Weżowski, Dawid, Junkiewicz, Maciej Korzeniewski, Tomasz Chmielewski, Paweł Andrzejuk, Hubert Zabłocki, Adam Sidorowicz.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Finał rejonu odbędzie się  w dniu 04.04.2018r. godz. 10.00 – SP Nr 1 w Łukowie.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Stanisław Polaczuk