Liga Piłki Siatkowej w Wisznicach zakończona

Liga rozgrywana była systemem turniejowym. Odbyło się osiem turniejów. Cztery w kategorii kobiet i cztery w kategorii mężczyzn. Po dwa w miesiącu począwszy od grudnia 2017r. Końcowa klasyfikacja była wynikiem sumy punktów zdobytych przez drużyny na poszczególnych turniejach. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej.

Składy zwycięskich drużyn:

W kategorii kobiet zwyciężyła drużyna „Jabłoń” w składzie: Patrycja Rola, Dominika Wołos, Karolina Wilczyńska-Adamowicz, Bzoma Patrycja, Szypulska Gabriela, Kozak Karolina, Wołos Bożena, Rola Katarzyna i Fryszko Iwona.

W kategorii mężczyzn wygrał drużyna „Absolwent Wisznice” w składzie: Leszek Kozłowski, Karol Kozłowski, Wojciech Kozłowski, Piotr Osipiuk, Tomasz Babkiewicz, Sławomir Piwoni, Michał Dragan, Michał Iwaszko, Michał Gromysz, Konrad Wrzosek i Karol Semeniuk.

informacja Piotr Osipiuk