Finał Powiatu Bialskiego w Siatkówce Chłopców * Igrzyska Młodzieży Szkolnej*

Komunikat Końcowy

Finału Powiatu Bialskiego w Siatkówce Chłopców * Igrzyska Młodzieży Szkolnej*, przeprowadzonego w dniu 23.01.2018r. godz. 10.00 – hala Gimnazjum Nr 3
w Międzyrzecu Podlaskim.

Zawody finansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej.

System gier:– podział na pary gry na krzyż (do 2 wygranych setów, set 25 pkt).

kolejność rozgrywanych spotkań:

1). Gm Wisznice         – Gm Rokitno                         0:2       (16:25, 24:26)

2). Gm Kodeń                        – Gm Nr 3 Międzyrzec Podl  0:2       (4:25, 9:25)

mecz o III miejsce

Gm Wisznice  – Gm Kodeń   2:1       (23:25, 25:13, 15:9)

mecz o I miejsce

Gm Rokitno – Gm Nr 3 Międzyrzec Podl                 0:2       (25:9, 25:6)

końcowa kolejność miejsc:

I miej.   Gm Nr 3 Międzyrzec Podl – opiekun Marian Mikołajczuk

II miej.  Gm Rokitno                         – opiekun Tomasz Nowicki

III miej. Gm Wisznice                       – opiekun Tomasz Babkiewicz

IV miej. Gm Kodeń                           – opiekun Piotr Drobczuk

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do rejonu otrzymała drużyna chłopców z Gimnazjum Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim w składzie: Paweł Grochowski, Kacper Kalinowski, Hubert Semeniuk, Adam Łaziuk, Wiktor Terlikowski, Piotr Małachwiejczuk, Szymon Żuk, Michała Kalinowski, Kajetan Trebnio.  Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Finał Rejonu w dniu 20.02.2018r godz.10.00 SP Nr 6 Biała Podlaska, ul. Leszczynowa 16.

Przypominamy o obowiązku posiadania listy imiennej zawodników podpisanej przez Dyrektora Szkoły, aktualnej legitymacji szkolnej, kserokopii wpłaty składki członkowskiej.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Gimnazjum  Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Stanisław Polaczuk