Finał Powiatu Bialskiego w Siatkówce Chłopców * Licealiada*

Finał Powiatu Bialskiego w Siatkówce Chłopców * Licealiada*, przeprowadził Bialski Szkolny Związek Sportowy  w dniu 26.02.2020 r. o godz. 10.00 w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim.

System gier:  podział na grupy w grupach każdy z każdym do 2 wygranych setów (15 pkt).

kolejność rozgrywanych spotkań:

Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podl. – Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podl. 0:2  (13:15, 10:15)

Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podl.- Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podl.       2:0   (15:11, 15:10)

Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach – Zespół Szkół w Małaszewiczach     0:2  (6:15, 5:15)

Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podl.- Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podl. 2:0 (15:13, 15:12)

mecz o III miejsce

Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach  –  Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podl.  1:2

(12:15, 15:11, 14:16)

mecz o I miejsce

Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podl. – Zespół Szkół w Małaszewiczach  2:0 (15:11, 15:6)

końcowa kolejność miejsc:

I miejsce Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podl            – opiekun Agnieszka Czerniak

II miejsce Zespół Szkół w Małaszewiczach                                       – opiekun Waldemar Wasiluk

III miejsce Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podl.              – opiekun Jolanta Czopińska

IV miejsce Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach                           – opiekun Tomasz Jung

V miejsce Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podl.        – opiekun Justyna Cap

Puchar Starosty Powiatu Bialskiego oraz awans do rejonu otrzymała drużyna chłopców z Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim w składzie: Grochowski Paweł, Hryciuk Sebastian, Jabłoński Mikołaj, Karpowicz Kacper, Korniluk Michał, Małachwiejczyk Eryk, Małachwiejczyk Piotr,  Semeniuk Hubert. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Finał rejonu zaplanowany jest w dniu 11.03.2020 r. o godz.10.00 w Białej Podlaskiej

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Stanisław Polaczuk