Finał Powiatu Bialskiego w Siatkówce Dziewcząt *Licealiada*,

Finału Powiatu Bialskiego w Siatkówce Dziewcząt *Licealiada*,  przeprowadzono w dniu 27.02.2020 r. o godz. 10.00 w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim.

System gier:  każdy z każdym do 2 wygranych setów (25 pkt).

kolejność rozgrywanych spotkań:

Zespół Szkół w Małaszewiczach – Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podl.  0:2  (12:25, 6:25)

Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach  – Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podl.      0:2    (10:25, 9:25)

Zespół Szkół w Małaszewiczach – Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach  0:2   (20:25, 25:27)

końcowa kolejność miejsc:

I miejsce Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podl.              – opiekun Dorota Plewka

II miejsce  Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach                  – opiekun Tomasz Babkiewicz

III miejsce Zespół Szkół w Małaszewiczach                      – opiekun Waldemar Wasiluk

Puchar Starosty Powiatu Bialskiego, oraz awans do rejonu otrzymała drużyna dziewcząt z Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim w składzie: Byczuk Julia, Chmielewska Izabela, Drygiel Weronika, Halczuk Anna, Kowalczyk Oliwia, Kuźmiuk Izabela, Łosicka Natalia, Plewka Julia, Sidorczuk Wiktoria, Staska Wanessa, Szymona Oliwia, Więckowska Alicja. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Finał rejonu jest zaplanowany w dniu 10.03.2020 r.  o godz.10.00 w Białej Podlaskiej.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Stanisław Polaczuk