Finał Powiatu Bialskiego w Siatkówce Dziewcząt * Igrzyska Młodzieży Szkolnej*

Finał Powiatu Bialskiego w Siatkówce Dziewcząt * Igrzyska Młodzieży Szkolnej*, przeprowadzono w dniu 20.02.2020r. o godz. 10.00 w hali Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim.

System gier:– gry w grupie, finał (do 2 wygranych setów, set 25 pkt).

kolejność rozgrywanych spotkań:

Szkoła Podstawowa w Wisznicach – Szkoła Podstawowa w Janowie Podl. 2:0 (25:13, 25:9)

Szkoła Podstawowa w Janowie Podl.- Szkoła Podstawowa w Kodniu 2:1 (25:23, 13:25, 15:11)

Szkoła Podstawowa w Wisznicach – Szkoła Podstawowa w Kodniu 2:0 (25:18, 25:9)

Finał

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podl – Szkoła Podstawowa w Wisznicach 2:0 (25:11, 25:19)

końcowa kolejność miejsc:

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podl – opiekun Alicja Bernat

II miejsce Szkoła Podstawowa w Wisznicach – opiekun Rafał Osipiuk

III miejsce Szkoła Podstawowa w Janowie Podl. – opiekun Grzegorz Demianiuk

IV miejsce Szkoła Podstawowa w Kodniu – opiekun Piotr Drobczuk

Puchar Starosty Powiatu Bialskiego, oraz awans do rejonu otrzymała drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim w składzie: Franczuk Zuzanna, Kokoszkiewicz Rita, Komar Paulina, Kozłowska Amelia, Maksymiuk Aleksandra, Markowska Gabriela, Mikołajczuk Amelia, Pietruk Maja, Romaniuk Ewelina, Wasiluk Kornelia, Wolińska Patrycja, Wróblewska Aleksandra. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Finał Rejonu zaplanowany jest w dniu 01.04.2020r. o godz.10.00 w Białej Podlaskiej.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Stanisław Polaczuk