Integracja uchodźców poprzez sport-bezpłatny webinar z zagranicznym ekspertem

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym, międzynarodowym spotkaniu on-line z zakresu integracji uchodźców poprzez sport.

Webinar odbędzie się w środę, 2 listopada o godz. 16:00 z udziałem przedstawicieli francuskiej organizacji eksperckiej – PLAY International, która ma ponad 20-letnie doświadczenie w tej dziedzinie, zebrane w ponad 20 krajach na całym świecie, a swoimi działaniami objęła już ponad milion uczestników.

Seminaria skierowane są przede wszystkim do nauczycieli, trenerów i animatorów sportowych, którzy będą mogli wykorzystać dobre praktyki ekspertów w swojej codziennej pracy z dziećmi, ale również do przedstawicieli samorządów i wszystkich osób, które chciałaby dowiedzieć się więcej o integracji kulturowo-językowej poprzez ruch.

Wystąpienia prelegentów tłumaczone będą na język polski, a uczestnicy będą mieli możliwość otrzymania imiennego certyfikatu.

By wziąć udział w webinarze wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny: https://forms.gle/YPQERaqoxq99AaaZ6

Wydarzenie odbywa się w ramach programu edukacyjnego pn. „Akademia Veolia – Zdrowie i Integracja”, które koordynowane jest przez naszą organizację – Fundację V4Sport i Fundację Veolia Polska, przy wsparciu Biura Edukacji i Biura Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w partnerstwie z Veolią Energia Warszawa S.A.

Zapraszamy również na profil Akademii Veolia, gdzie pojawią się szczegóły organizacyjne dotyczące kolejnych spotkań: https://www.facebook.com/AkademiaVeolia

Wszelkie pytania w powyższej sprawie można kierować pod adresem mailowym akademiaveolia@v4sport.eu

Tekst: Jakub Kalinowski- Prezes Fundacji V4Sport – realizator Akademii Veolia – Zdrowie i Integracja

Plakat

Scroll to Top