W dniu 22 października 2022 r. odbyły się Otwarte Mistrzostwa Międzyrzeca Podlaskiego Dzieci i Młodzików w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach brało udział ponad 30 osób z klubów województwa Lubelskiego.

Zawody odbyły się w hali Szkoły Podstawowej nr 3. Zawody rozgrywano przy pomocy sprzętu elektronicznego. Zawodnicy byli podzieleni na 8 grup wagowych chłopców oraz 1 grupę dziewczynek. System rozgrywania zawodów dla tej grupy wiekowej był bez kontaktu na głowę. Młodzi zawodnicy wykazali się dobrym poziomem technicznym i wielkim sercem do walki. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy a pierwsze 3 drużyny puchary.

Podczas zawodów dzieci, odbywały się także walki finałowe Mistrzostw woj. Lubelskiego Juniorów Młodszych. Zawody wsparli oprócz Powiatu Bialskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Miasto Międzyrzec Podlaski, firma Dr Gerard, MOSiR Międzyrzec Podlaski.

W swoich kategoriach w Otwartych Mistrzostwach Międzyrzeca Podlaskiego wygrali:

Dziewczynki:

• Mazurek Natalia Sokół Krasnystaw